Proč CMB psychodiagnostika?

CMB (Cloud Memory Brain) psychodiagnostika byla navržená jako komplexní psychodiagnostický nástroj opírající se o 25 leté zkušenosti v péči o duševního zdraví, funkční medicíny a efektivního řízení zaměstnaců ve firmách. V posledních 3 letech jsme investovali nemalé finanční zdroje na detailní pozorování a analýzu vnitřních procesů, naučených vzorců chování a jejich používání v realitě. Tyto faktory ovlivňují výkon a úspěšnost jednotlivce, týmu, vztahů, práce, zdraví a rodiny. Využíváme poznatky z oblasti psychologie, sociologie, neurověd, IT technologií, medicíny a pomocí umělé inteligence je efektivně propojuje.

CMB (Cloud Memory Brain) psychodiagnostika se obvykle používá jako nástroj pro zhodnocení a zlepšení fyzických, psychických, psychosomatických, zdravotních obtíží a stavů.

CMB (Cloud Memory Brain) psychodiagnostika ve firmách nachází uplatnění pro měření kompetencí, rozvoj, koučink, vzdělávání, výběr lidí, zvyšování výkonu jednotlivců a týmů.  

Vyzkoušejte si CMB psychodiagnostiku.

Vyzkoušejte si CMB psychodiagnostiku nezávazně z pohodlí domova. Bude vás to stát cca 20 minut času. Za čas strávený vyplněním diagnostiky vás odměníme výstupem a zašleme na zadaný email. Pokud se rozhodnete využít plnou verzi CMB psychodiagnostiky s osobním rozborem, rezervujte si u nás termín. Pro vstup do diagnostiky klikněte na odkaz níže.