CMB-W psychodiagnostika

CMB-W (Color Memory Brain Word) psychodiagnostika byla navržená k identifikaci vzorců chování, emocí a všech stavu vědomí. Vycházíme z 25-ti leté zkušenosti v péči o duševního zdraví, funkční medicíny a efektivního řízení zaměstnanců ve firmách.

V posledních 3 letech jsme investovali nemalé finanční zdroje na detailní pozorování a analýzu vnitřních procesů, naučených vzorců chování a jejich používání v realitě. Tyto faktory ovlivňují výkon a úspěšnost jednotlivce, týmu, vztahů, práce, zdraví a rodiny.

Využíváme poznatky z oblasti psychologie, sociologie, neurověd, IT technologií, medicíny a pomocí umělé inteligence je efektivně propojuje.

CMB-W psychodiagnostika

CMB-W psychodiagnostika je unikátní metoda, která díky našich smyslů, emocí, slov a barev stimuluje mozek k přenosu a zobrazování klíčových informací.

Efektivně vstupuje do prostředí paměťových center nevědomých, podvědomých (vnitřní systém/vzorec chování), vědomých (vnější systémy). Na základě získaných informací mozek porovnává prostředí paměťových center a zobrazuje „tiskne“ jedinečný profil osobnosti.