Co je CMB psychodiagnostika?

CMB psychodiagnostika je unikátní metoda, která prostřednictvím našich smyslů, emocí stimuluje funkci mozku k přenosu informací. Efektivně vstupuje do prostředí paměťových center nevědomých, podvědomých (vnitřní systém/vzorec chování), vědomých (vnější systémy). Na základě získaných informací mozek porovnává prostředí paměťových center a zobrazuje „tiskne“ jedinečný profil osobnosti.

Základní oblasti pomoci.

Stránka CMB psychodiagnostiky obsahuje základní oblasti, které vám pomohou v jednoduché orientaci a směru, co řešítě, co vás trápí, co vás zajímá, kde se chcete posunout apod. Stačí kliknout na danou oblast a dostanete podrobnější členění.Vyzkoušejte si CMB psychodiagnostiku.

Vyzkoušejte si CMB psychodiagnostiku nezávazně z pohodlí domova. Bude vás to stát cca 20 minut času. Za čas strávený vyplněním diagnostiky vás odměníme výstupem a zašleme na zadaný email. Pokud se rozhodnete využít plnou verzi CMB psychodiagnostiky s osobním rozborem, rezervujte si u nás termín. Pro vstup do diagnostiky klikněte na odkaz níže.