Revoluce v oblasti osobního rozvoje. 

Představte si školení, workshop, který nemá stanovené téma. Pro někoho nepředstavitelné, pro někoho možné. Současná doba se vyznačuje tím, že máme moderní nástroje na měření potenciálů člověka. My měříme CMB psychodiagnostikou osobnostní a pracovní takový potenciál, který není běžně viditelný. Tím se stává školení zajímavé, předem víme, co je potřeba rozvíjet a ne vždy se to shoduje s tím, proč se dotyčný na školení přihlásil.  Nahlédněte tam, kde se to běžně nedělá, do svého nitra. 

Dnes se to všude hemží různými typy školení, naučíme vás koučovat, řídit čas, vyjednávat, obchodovat, manipulovat, komunikovat apod. Je to vůbec potřeba, je to pro mě vhodné?

ANO JE, JEN ZVOLIT TAKOVÝ PŘÍSTUP, který odpovídá mému nastavení, je cílený a efektivní.
Jak toho dosáhneme?
Odpovědi dostanete na workshopu. Klíčovým prvkem je zjistit, co potřebujete ke své práci, ke svým kompetencím, výkonu, jak jste momentálně nastavení na rozvoj. Naučíme vás cíleně pracovat se sebou. Naše způsoby učení nejsou o tlaku, ale win x win. Tlak vyvolá pouze jen tlak a toho je všude kolem až až.

✅ Variabilita workshopu nám umožňuje zapojení různých lidí z různých firem a různého pracovního zařazení. Workshop můžeme připravit pro cílenou skupinu jednoho oddělení.
✅ Pracovní skupina je navržená pro max. 10 osob.
✅ Workshop povedou 2 zkušení a sehraní experti.
✅ CMB diagnostiky je nutno udělat nejpozději 48 hodin před zahájením workshopu. Potřebujeme dopředu vše připravit a nachystat individuální materiály a plány rozvoje.
✅ Prvních 30 účastníků od nás dostane zdravotní diagnostiku CMB - H bonusem.

Objednat workshop s bonusem.

Koupit