Jak funguje CMB?

CMB psychodiagnostika funguje velmi jednoduše od věkové hranice 6 let, horní hranice není omezená. Pro děti od 4 let připravujeme hlasový modul. Proces snímání funguje on-line, nemusíte nikam chodit. Doporučujeme si na snímání vytvořit čas a prostor. Základní diagnostika osobnostní CMB-B trvá cca 25 minut, zdravotní CMB-H cca 10 minut, pracovní diagnostika CMB-C cca 15 minut. CMB psychodiagnostika se skládá ze základních 5 diagnostik:

  • Osobnostní CMB-B
  • Zdravotní CMB-H
  • Pracovní CMB-C
  • Dětské diagnostiky CMB-K
  • Sportovní CMB-S

Snímací prostředí se skládá z barev a slov, kdy sluvu přiřazujete 3 barvy. CMB metodika nahrazuje klasickou dotazníkovou metodiku, kdy na připravené otázky odpovídáte škálou nebo tvrzením.

CMB nepoužívá standardní způsob hodnocení, není dáno "co je správně a co je špatně". Pro každého jedince je správně nebo špatně úplně jiné. CMB neporovnává, nehodnotí, nesoudí, nepředpokládá, popisuje realitu, struktury, vzorce chování a ukazuje cestu řešení.

Měříme vzory chování, kompetence, psychiku, psychosomatiku, osobnostní a vývojový potenciál, etický a změnový potenciál, vztahy, rozvoj a mnoho dalších parametrů. Využíváme data ze všech 3 paměťových center (vědomé, podvědomé, nevědomé). 

Vyzkoušejte si CMB psychodiagnostiku.

Vyzkoušejte si CMB psychodiagnostiku nezávazně z pohodlí domova. Bude vás to stát cca 20 minut času. Za čas strávený vyplněním diagnostiky vás odměníme výstupem a zašleme na zadaný email. Pokud se rozhodnete využít plnou verzi CMB psychodiagnostiky s osobním rozborem, rezervujte si u nás termín. Pro vstup do diagnostiky klikněte na odkaz níže.